1. Womic Steel: Výrobní kapacity a síla společnosti
Společnost Womic Steel Group je předním výrobcem a globálním exportérem s více než 20 lety zkušeností s výrobou trubek z uhlíkové, legované a nerezové oceli. Naše moderní zařízení zahrnuje komplexní výrobní kapacitu přesahující10 000 tun měsíčněpro bezešvé trubky.
Rozsah výrobních velikostí:Bezešvé trubky od vnějšího průměru 1/4" do 24" (10,3 mm – 610 mm) s tloušťkou stěny od SCH10 do XXS.
Certifikace kvality a shoda s předpisy:
ISO 9001:2015Certifikovaný systém managementu kvality.
Shoda s PED 2014/68/EU, příloha I, oddíl 4.3:Kotlové trubky společnosti Womic Steel splňují základní bezpečnostní požadavky směrnice pro tlaková zařízení.Označení CE(nebo certifikát shody) je k dispozici na vyžádání pro usnadnění hladkého celního odbavení a schválení projektu v rámci Evropského hospodářského prostoru.
Certifikace EN 10204 3.2:Kromě standardních MTC 2.2 a 3.1 dodáváme produkty s inspekčním certifikátem 3.2, ověřeným nezávislými orgány autorizovanými EU (TÜV, LR, BV) pro kritické aplikace kotlů vyžadující plnou sledovatelnost.
Schválení inspekcí třetí stranou (TPI):Naše produkty a výrobní procesy jsou schváleny a auditovány významnými mezinárodními agenturami a klasifikačními společnostmi, včetněSGS, BV, ABS, LR, DNV a GL.
Globální uznání:Společnost Womic Steel je důvěryhodným dodavatelem pro energetické společnosti ze žebříčku Fortune 500 a globální EPC dodavatele a působí ve více než 80 zemích jihovýchodní Asie, Evropy, Středního východu a Ameriky.
2. EN10216 P195GH: Složení a vlastnosti materiálu
P195GH (číslo oceli1,0348) je nelegovaná ocel speciálně navržená pro tlaková zařízení při nízkých až středních teplotách. Označení „P“ označuje tlakové aplikace,„195“ označuje minimální mez kluzu v MPa(nejnižší z řady GH), „G“ označuje obecné vlastnosti pro zvýšené teploty a „H“ označuje vhodnost pro použití při vysokých teplotách. P195GH nabízí vynikající tvárnost za studena a svařitelnost, což z něj činí ideální volbu pro méně náročné tlakové komponenty, kde je prioritou cenová efektivita.
Chemické složení (analýza odlitku, % hmotnostní)
| Živel | C | Si | Mn | P | S | Cr | Mo | Ni | Cu | Celkem |
| Minimální % | — | — | 0,40 | — | — | — | — | — | — | ≥0,020 |
| Max. % | 0,13 | 0,35 | 1,00 | 0,025 | 0,020 | 0,30 | 0,08 | 0,30 | 0,30 | — |
Poznámka: Ve srovnání s jakostmi s vyšší pevností, jako jsou P235GH a P265GH, má P195GH nižší obsah uhlíku a manganu, což poskytuje vynikající tvářitelnost za studena a tažnost pro složité ohýbací a tvářecí operace.
Mechanické vlastnosti (pokojová teplota)
| Vlastnictví | Hodnota |
| Dodací podmínky | Normalizováno (+N) při 880-940 °C |
| Mez kluzu (ReH) | ≥ 195 MPa(pro T ≤ 16 mm) |
| Pevnost v tahu (Rm) | 320 – 440 MPa |
| Prodloužení (A min) | 27 % (podélně) / 25 % (příčně) |
*Poznámka: Normalizované tepelné zpracování zajišťuje jednotnou, jemnozrnnou feriticko-perlitovou mikrostrukturu s konzistentními mechanickými vlastnostmi. Vyšší hodnoty prodloužení (27 % podélné) naznačují vynikající tažnost pro operace tváření za studena, jako je ohýbání, lemování a rozpínání.*
Rozměrový rozsah a shoda s normami
Společnost Womic Steel dodává trubky P195GH v širokém rozměrovém spektru, plně v souladu s nejnovějšími normami EN 10216-2:2024.
| Položka | Specifikace |
| Norma | EN 10216-2:2024 (Bezešvé trubky pro tlakové účely – Trubky z nelegovaných a legovaných ocelí se stanovenými vlastnostmi pro zvýšené teploty) |
| Stupeň | P195GH (1,0348) |
| Vnější průměr | 10,3 mm – 610 mm (1/4" – 24") |
| Tloušťka stěny | 2,0 mm – 60,0 mm (SCH10 – XXS) |
| Dodací podmínky | Normalizované (+N) |
| Kategorie inspekcí | TC1 / TC2 (Povinná specifická inspekce s protokolem o zkoušce 2.2) |
3. Dostupné rozměry a specifikace
| NB | Velikost | OD mm | SCH40S mm | SCH5S mm | SCH10S mm | SCH10 mm | SCH20 mm | SCH40 mm | SCH60 mm | XS/80S mm | SCH80 mm | SCH100 mm | SCH120 mm | SCH140 mm | SCH160 mm | SCHXXS mm |
| 6 | 1/8” | 10.29 | 1,24 | 1,73 | 2,41 | |||||||||||
| 8 | 1/4” | 13,72 | 1,65 | 2.24 | 3,02 | |||||||||||
| 10 | 3/8” | 17.15 | 1,65 | 2.31 | 3.20 | |||||||||||
| 15 | 1/2” | 21.34 | 2,77 | 1,65 | 2.11 | 2,77 | 3,73 | 3,73 | 4,78 | 7,47 | ||||||
| 20 | 3/4” | 26,67 | 2,87 | 1,65 | 2.11 | 2,87 | 3,91 | 3,91 | 5,56 | 7,82 | ||||||
| 25 | 1” | 33,40 | 3.38 | 1,65 | 2,77 | 3.38 | 4,55 | 4,55 | 6.35 | 9.09 | ||||||
| 32 | 1 1/4” | 42,16 | 3,56 | 1,65 | 2,77 | 3,56 | 4,85 | 4,85 | 6.35 | 9,70 | ||||||
| 40 | 1 1/2” | 48,26 | 3,68 | 1,65 | 2,77 | 3,68 | 5,08 | 5,08 | 7.14 | 10.15 | ||||||
| 50 | 2” | 60,33 | 3,91 | 1,65 | 2,77 | 3,91 | 5,54 | 5,54 | 9,74 | 11.07 | ||||||
| 65 | 2 1/2” | 73,03 | 5.16 | 2.11 | 3,05 | 5.16 | 7.01 | 7.01 | 9,53 | 14.02 | ||||||
| 80 | 3” | 88,90 | 5,49 | 2.11 | 3,05 | 5,49 | 7,62 | 7,62 | 11.13 | 15.24 | ||||||
| 90 | 3 1/2” | 101,60 | 5,74 | 2.11 | 3,05 | 5,74 | 8.08 | 8.08 | ||||||||
| 100 | 4” | 114,30 | 6,02 | 2.11 | 3,05 | 6,02 | 8,56 | 8,56 | 11.12 | 13,49 | 17.12 | |||||
| 125 | 5” | 141,30 | 6,55 | 2,77 | 3,40 | 6,55 | 9,53 | 9,53 | 12,70 | 15,88 | 19.05 | |||||
| 150 | 6” | 168,27 | 7.11 | 2,77 | 3,40 | 7.11 | 10,97 | 10,97 | 14.27 | 18.26 | 21,95 | |||||
| 200 | 8” | 219,08 | 8.18 | 2,77 | 3,76 | 6.35 | 8.18 | 10.31 | 12,70 | 12,70 | 15.09 | 19.26 | 20,62 | 23.01 | 22.23 | |
| 250 | 10” | 273,05 | 9.27 | 3,40 | 4.19 | 6.35 | 9.27 | 12,70 | 12,70 | 15.09 | 19.26 | 21,44 | 25,40 | 28,58 | 25,40 | |
| 300 | 12” | 323,85 | 9,53 | 3,96 | 4,57 | 6.35 | 10.31 | 14.27 | 12,70 | 17,48 | 21,44 | 25,40 | 28,58 | 33,32 | 25,40 | |
| 350 | 14” | 355,60 | 9,53 | 3,96 | 4,78 | 6.35 | 7,92 | 11.13 | 15.09 | 12,70 | 19.05 | 23,83 | 27,79 | 31,75 | 35,71 | |
| 400 | 16” | 406,40 | 9,53 | 4.19 | 4,78 | 6.35 | 7,92 | 12,70 | 16,66 | 12,70 | 21,44 | 26.19 | 30,96 | 36,53 | 40,49 | |
| 450 | 18” | 457,20 | 9,53 | 4.19 | 4,78 | 6.35 | 7,92 | 14.27 | 19.05 | 12,70 | 23,83 | 29,36 | 34,93 | 39,67 | 45,24 | |
| 500 | 20” | 508,00 | 9,53 | 4,78 | 5,54 | 6.35 | 9,53 | 15.09 | 20,62 | 12,70 | 26.19 | 32,54 | 38,10 | 44,45 | 50,01 | |
| 550 | 22” | 558,80 | 9,53 | 4,78 | 5,54 | 6.35 | 9,53 | 22.23 | 12,70 | 28,58 | 34,93 | 41,28 | 47,63 | 53,98 | ||
| 600 | 24” | 609,60 | 9,53 | 5,54 | 6.35 | 6.35 | 9,53 | 17,48 | 24,61 | 12,70 | 30,96 | 38,89 | 46,02 | 52,37 | 59,54 |
4. Běžné normy a třídy trubek pro kotle a výměníky tepla vyrobené společností Womic Steel
| Norma | Druhy oceli |
| Kotlové trubky (bezešvé a svařované) | |
| ASTM A178: Elektricky odporově svařované kotlové trubky z uhlíkové oceli a uhlíkovo-manganové oceli | A178 Stupeň A, Stupeň C, Stupeň D |
| ASTM A179: Bezešvé za studena tažené trubky pro výměníky tepla a kondenzátory z nízkouhlíkové oceli | A179 Stupeň C |
| ASTM A192: Bezešvé kotlové trubky z uhlíkové oceli pro vysoký tlak | A192 |
| ASTM A199: Bezešvé trubky pro výměníky tepla a kondenzátory z mezilehlé legované oceli tažené za studena | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A200: Bezešvé trubky z mezilehlých legovaných ocelí pro destilační provoz v rafinériích | T5, T5b, T7, T9, T11, T22 |
| ASTM A209: Bezešvé trubky pro kotle a přehřívače z legované uhlík-molybdenové oceli | T1, T1a, T1b |
| ASTM A210: Bezešvé trubky pro kotle a přehřívače ze středně uhlíkové oceli | A210 Stupeň A-1, Stupeň C |
| ASTM A213: Bezešvé trubky z feritických a austenitických legovaných ocelí pro kotle, přehřívače a výměníky tepla | T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122, TP304, TP304L, TP304H, TP309, TP309H, TP31106, TP31106, TP31106, TP3110, TP316H, TP321, TP321H, TP347, TP347H, TP347HFG |
| ASTM A250: Elektricky odporově svařované kotlové a přehřívací trubky z feritické legované oceli | T1, T1a, T1b, T2, T5, T9, T11, T22 |
| ASTM A556: Bezešvé trubky z uhlíkové oceli tažené za studena pro ohřívače napájecí vody | A556 Stupeň A2, Stupeň B2, Stupeň C2 |
| Trubky a trubky z legované oceli (chrom-molybdenové) | |
| ASTM A335: Bezešvé trubky z feritické legované oceli pro provoz při vysokých teplotách | P1, P2, P5, P5b, P5c, P9, P11, P12, P15, P21, P22, P23, P24, P36, P91, P92, P122, P911 |
| ASTM A369: Bezešvé trubky z feritické legované oceli pro provoz při vysokých teplotách | FP1, FP2, FP5, FP5b, FP5c, FP9, FP11, FP12, FP21, FP22, FP91 |
| ASTM A213 (slitiny): Bezešvé kotlové trubky z feritické legované oceli | T1, T1a, T1b, T2, T5, T5b, T9, T11, T12, T17, T21, T22, T23, T24, T36, T91, T92, T122 |
| EN 10216-5: Bezešvé trubky z nerezové oceli pro tlakové účely | 1,4301, 1,4307, 1,4401, 1,4404, 1,4432, 1,4435, 1,4436, 1,4541, 1,4550, 1,4571 |
| EN 10305-1: Bezešvé za studena tažené přesné ocelové trubky | E215, E235, E355 |
| EN 10305-2: Svařované za studena tažené přesné ocelové trubky | E215, E235, E355 |
| Německé normy (DIN) | |
| DIN 17175: Bezešvé ocelové trubky pro provoz při zvýšených teplotách | St35.8, St45.8, 10CrMo910, 13CrMo44, 14MoV63, 15Mo3 |
| JIS G3454: Trubky z uhlíkové oceli pro tlakové provozy | STPG370, STPG410 |
| JIS G3455: Trubky z uhlíkové oceli pro vysokotlaké služby | STS370, STS410, STS480 |
| JIS G3456: Trubky z uhlíkové oceli pro provoz při vysokých teplotách | STPT370, STPT410, STPT480 |
| JIS G3461: Trubky z uhlíkové oceli pro kotle a výměníky tepla | STB340, STB410, STB510 |
| JIS G3462: Trubky z legované oceli pro kotle a výměníky tepla | STBA12, STBA13, STBA20, STBA22, STBA23, STBA24, STBA25, STBA26, STBA28, STBA29 |
| GB/T 3087: Bezešvé ocelové trubky pro nízkotlaké a středotlaké kotle | 10, 20 |
| GB/T 5310: Bezešvé ocelové trubky pro vysokotlaké kotle | 20G, 20MnG, 25MnG, 15MoG, 20MoG, 12CrMoG, 15CrMoG, 12Cr2MoG, 12Cr1MoVG, 12Cr2MoWVTiB, 07Cr2MoW2VNbB, 10Cr9Mo1VNbN, 10Cr11MoW2VNbCuBN |
| GB/T 6479: Bezešvé ocelové trubky pro vysokotlaká zařízení na chemická hnojiva | 10, 20, 16Mn, 12CrMo, 15CrMo, 12Cr2Mo, 12Cr5MoI, 12Cr9MoI |
| Použití: Kotel, přehřívač, výměník tepla, petrochemie, výroba energie, zemní plyn, rafinerie, provoz při vysokých teplotách, korozivní prostředí, výroba strojních zařízení | |
5. Výrobní proces
Výrobní postup (proces výroby bezešvých trubek tažených za studena):
● Kontrola surovin: U příchozích kulatých polotovarů se ověřuje chemické složení a kvalita povrchu. Materiál je řádně tříděn podle jakosti a tavného čísla, aby byla zajištěna jeho úplná sledovatelnost.
● Ohřev a děrování sochorů: Sochory se ohřívají na kovací teplotu v rotačních nístějových pecích a děrují se pomocí křížového dělicího válce za vzniku dutých trubkových skořepin.
● Tažení za studena: Provrtané duté skořepiny procházejí jedním nebo více průchody tažením za studena přes přesné matrice a trny, aby se dosáhlo požadovaného vnějšího průměru, tloušťky stěny a rozměrových tolerancí.
● Meziopracování: Mezi jednotlivými průchody tažením mohou být trubky podrobeny meziopracování žíháním nebo normalizaci, aby se zmírnilo zpevnění a obnovila tažnost pro následné zpracování.
● Konečné tepelné zpracování: Trubky procházejí konečným tepelným zpracováním (normalizace, žíhání nebo uvolnění pnutí) dle platných norem za účelem dosažení specifikovaných mechanických vlastností a struktury zrn.
● Rovnání a řezání: Přesné rovnání pro splnění standardních tolerancí přímosti, následované řezáním na přesné objednané délky s čistými konci bez otřepů.
● Povrchová úprava a kontrola povrchu: Vizuální kontrola za účelem zajištění absence povrchových vad, jako jsou praskliny, záhyby, přehyby a strupy. Zkosení čel nebo hladké opracování dle potřeby.
6. Kontrola kvality
Kontrola surovin → Chemická analýza → Mechanická zkouška → Vizuální kontrola → Kontrola rozměrů → Zkouška ohybem → Zkouška rázem → Zkouška mezikrystalové koroze → Nedestruktivní zkoumání (UT, MT, PT) → Zkouška rozšířeným a zploštěným tvarem → Zkouška tvrdosti → Tlaková zkouška → Zkouška obsahu feritů → Metalografické zkoušky → Korozní zkoušky → Zkouška vířivými proudy → Zkouška solnou mlhou → Zkouška odolnosti proti korozi → Vibrační zkouška → Zkouška důlkovou korozí → Kontrola lakování a nátěrů → Kontrola dokumentace
7. Primární aplikace
Bezešvé kotlové trubky jsou nezbytnými součástmi v prostředí s vysokými teplotami a tlakem v různých průmyslových odvětvích:
Výroba energie:Vodní stěny kotlů, ekonomizéry, přehřívače, mezipřihřívače, sběrné potrubí a hlavní parovody v tepelných elektrárnách a paroplynných jednotkách.
Průmyslové kotle:Systémy pro výrobu páry, kotle na teplou vodu a kotle na rekuperaci odpadního tepla pro výrobní zařízení.
Petrochemie a rafinace:Výměníky tepla, procesní ohřívače, krakovací pece a potrubí pro přenos vysokoteplotních kapalin.
Tlakové nádoby:Pláště, sudy a komponenty pro tlakové nádoby pracující za zvýšených teplot.
Chemické zpracování:Reaktory, reformery a potrubní systémy manipulující s vysokoteplotními plyny a kapalinami.
EPC a potrubí pro provoz:Procesní a inženýrské potrubí v ropných rafineriích, závodech na zpracování plynu a petrochemických komplexech.
8. Balení a doprava:
Kotlové trubky z legovaných kovů jsou baleny a přepravovány s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich ochrana během přepravy. Zde je popis procesu balení a přepravy:
Obal:
Ochranný nátěr:Před balením jsou kotlové trubky často potaženy vrstvou antikorozního oleje nebo ochranného laku, aby se zabránilo povrchové korozi a oxidaci během skladování a přepravy.
Svazování:Trubky podobných rozměrů a specifikací jsou pečlivě svázány dohromady. Jsou zajištěny ocelovými páskami nebo silnými plastovými páskami, aby se zabránilo pohybu uvnitř svazku.
Koncové krytky:Na oba konce trubek jsou umístěny plastové nebo kovové koncovky, které chrání zkosené konce, hladké konce a závitové spoje před poškozením nárazem a vniknutím nečistot.
Polstrování a odpružení:Výplňové materiály, jako je pěna, bublinková fólie nebo vlnitá lepenka, se používají k zajištění odpružení a k zabránění oděru nebo poškození nárazem během manipulace a přepravy.
Dřevěné bedny nebo bedny:U tenkostěnných trubek, přesných trubek tažených za studena nebo u prémiových exportních zakázek mohou být trubky baleny do pevných dřevěných beden nebo překližkových beden, aby byla zajištěna zvýšená ochrana před vnějšími silami a hrubým zacházením.
9. Doprava:
Způsob dopravy:Kotlové trubky se obvykle přepravují kamiony, kontejnerovými loděmi nebo železniční dopravou, v závislosti na místě určení, objemu objednávky a naléhavosti dodání. Pro časově kritické zásilky je k dispozici letecká přeprava.
Kontejnerizace:Trubky se nakládají do standardních přepravních kontejnerů o objemu 20 stop nebo 40 stop, aby byla zajištěna bezpečná a organizovaná přeprava. Nakládání kontejnerů chrání náklad před povětrnostními podmínkami, vlhkostí a vnějšími nečistotami.
Označování a dokumentace:Každý balík je jasně označen základními informacemi, včetně jakosti materiálu, normy, rozměrů, tavného čísla, množství a pokynů k manipulaci. Pro celní odbavení a sledování zásilky jsou připraveny kompletní přepravní dokumenty.
Dodržování celních předpisů:Pro mezinárodní zásilky je připravena veškerá potřebná celní dokumentace – včetně obchodní faktury, balicího listu, konosamentu a certifikátů o zkoušce v mlýně – aby bylo zajištěno hladké odbavení v cílovém přístavu.
Bezpečné upevnění:V přepravním vozidle nebo kontejneru jsou balíky a bedny bezpečně upevněny a vyztuženy, aby se zabránilo jejich posunutí, kutálení nebo pohybu, které by mohly způsobit poškození během přepravy.
Sledování a monitorování:Pro sledování stavu zásilek a poskytování aktualizací o poloze zákazníkům v reálném čase se používají pokročilé logistické systémy sledování.
Pojištění:V závislosti na hodnotě objednávky a požadavcích zákazníka může být sjednáno pojištění námořní nákladní dopravy, které kryje případné ztráty nebo škody během přepravy.
Stručně řečeno, společnost Womic Steel zajišťuje, aby všechny kotlové a slitinové trubky byly baleny s použitím špičkových ochranných opatření a odesílány spolehlivými přepravními metodami, aby dorazily do cíle v optimálním stavu. Správné postupy balení a přepravy jsou nezbytné pro zachování integrity a kvality dodávaných produktů.
Výhody a nejčastější dotazy k oceli Womic
Proč spolupracovat s Womic Steel?
Vše na jednom místě:Kompletní sortiment od bezešvých kotlových trubek až po odpovídající tvarovky OEM (kolena, T-kusy, redukce, příruby) v kompatibilních materiálových jakostech.
Technická shoda:Ke každé zásilce jsou přiloženy kompletní certifikáty o zkoušce ve válcovně (EN 10204 typ 2.2, 3.1 nebo 3.2) s podrobným popisem přesného chemického složení a výsledků mechanických zkoušek.
Služby s přidanou hodnotou:Zkosení konců, závitování a spojování a antikorozní nátěr (FBE, 3LPE, epoxid, zinkování) jsou k dispozici u nás.
Konkurenceschopná logistika:Strategické partnerství s globálními speditéry zajišťuje optimalizované nakládání kontejnerů a nákladově efektivní přepravu po celém světě.
Skladové zásoby a dostupnost:Rozsáhlé skladové zásoby standardních velikostí kotlových trubek zajišťují krátké dodací lhůty a rychlou reakci na naléhavé projektové požadavky.
Vyberte si Womic Steel Group jako svého spolehlivého partnera pro vysokou kvalituTrubky a tvarovky z nerezové oceli abezkonkurenční výkon při doručování.Vítejte v poptávce!
Webové stránky: www.womicsteel.com
E-mail: sales@womicsteel.com
Tel./WhatsApp/WeChat: Viktor: +86-15575100681 neboJack: +86-18390957568
Často kladené otázky (FAQ)
Otázka: Jaký je rozdíl mezi bezešvými a svařovanými kotlovými trubkami?
A: Bezešvé kotlové trubky se vyrábějí z plných ingotů bez svarového švu, což nabízí vynikající tlakovou integritu a rovnoměrnost. Jsou vhodné pro vysokoteplotní a vysokotlaké kotle. Svařované trubky jsou vhodné pro nižší tlaky a méně kritické provozní podmínky.
Otázka: Jaké podmínky tepelného zpracování jsou k dispozici pro kotlové trubky?
A: Mezi běžné dodací podmínky patří válcování za tepla, tažení za studena, normalizace (+N), žíhání a kalení a popouštění. Specifické tepelné zpracování se používá na základě jakosti materiálu a požadavků konečného použití pro dosažení optimálních mechanických vlastností.
Otázka: Co znamená „TC2“ na certifikátu materiálu?
A: TC2 (kategorie zkoušek 2) dle normy EN 10216 nařizuje specifické kontroly včetně zkoušek tahem za zvýšené teploty a 100% nedestruktivního zkoušení (NDT) na každé trubce. Tato úroveň zkoušek je vyžadována pro kritické aplikace v kotlích a tlakových nádobách.
Otázka: Může společnost Womic Steel poskytnout certifikáty o kontrole 3.2 (kontrola třetí stranou)?
A: Ano. Vítáme a umožňujeme kontroly prováděné společnostmi DNV, BV, SGS, TÜV, ABS, LR nebo jakýmkoli zástupcem jmenovaným klientem během výroby a před odesláním. Certifikáty 3.2 jsou běžně dodávány na vyžádání.
Otázka: Jaká je maximální dostupná délka kotlových trubek?
A: Dodáváme trubky ve standardních pevných délkách až do 12 metrů (přibližně 40 stop). Delší délky pro aplikace HRSG a U-ohýbané trubky pro výměníky tepla jsou k dispozici na vyžádání s podrobnými specifikacemi a výkresy.
Otázka: Jaké typy povrchových úprav nabízíte?
A: Nabízíme hladké konce, zkosené konce, závitové konce a spřažené konce. K dispozici je zakázková úprava konců pro splnění specifických požadavků na instalaci nebo svařování.
Otázka: Nabízíte služby řezání na míru?
A: Ano. Nabízíme přesné řezání na přesné délky specifikované zákazníkem s úzkými tolerancemi a čistými konci bez otřepů.











