Ocelová trubka ASNZS 1163 C350 ERW – Vysoce pevná dutá trubka pro těžké konstrukce

Stručný popis:

Společnost Womic Steel dodává vysoce kvalitní ocelové trubky AS/NZS 1163 C350 ERW pro vysoce pevné konstrukční aplikace. Dutý profil C350 nabízí mez kluzu 350 MPa pro rámy budov, mosty, věže, průmyslové závody a těžké stavební projekty. K dispozici v kulatých, čtvercových a obdélníkových tvarech. Vnější průměr od 21,3 mm do 610 mm (1/2″ až 24″), tloušťka stěny od 2,0 mm do 16,0 mm, délka až 18 m. Certifikát pro válcovnu, hydrotest, kontrola UT/ET, zkosené konce, k dispozici antikorozní nátěr. Konkurenceschopná cena a rychlé dodání.

Velikost ocelové trubky ERW:Kulatý vnější průměr: 21,3 mm–610 mm (1/2″–24″), tloušťka stěny: 2,0 mm–16,0 mm. Čtvercový: 25x25 mm až 500x500 mm. Obdélníkový: 40x20 mm až 600x400 mm. Délka: 6 m, 12 m nebo dle potřeby.

Standard a stupeň ocelových trubek ERW:AS/NZS 1163 Třída C350; K dispozici také C250, C250L0, C350L0, C450, C450L0

Použití ocelových trubek ERW:Pozemní konstrukce, mostní vazníky, věže a stožáry, průmyslové závody, stadiony, výškové budovy, těžké stroje, nosné konstrukce, skladové konstrukce, komerční budovy, sportovní zařízení

Womic SteelNabízíme vysoce kvalitní a konkurenceschopné ceny ocelových trubek AS/NZS 1163 C350 ERW, dutých profilů a tvarovek. Certifikát pro válcovnu, hydrotest, inspekce UT/ET, zkosené konce, k dispozici antikorozní nátěr. Rychlé dodání a nejlepší servis.


Detaily produktu

Štítky produktů

1. Womic Steel: Výrobní kapacity a síla společnosti

Společnost Womic Steel Group je předním výrobcem a globálním vývozcem s více než 20 lety zkušeností ve výrobě trubek z uhlíkové, legované a nerezové oceli. Naše moderní zařízení na výrobu trubek ERW disponuje komplexní výrobní kapacitou přesahující 15 000 tun měsíčně pro elektricky odporově svařované ocelové trubky.

Rozsah výrobních rozměrů pro trubky AS/NZS 1163 C350 ERW:Kulatý vnější průměr od 21,3 mm do 610 mm (1/2 palce až 24 palců) s tloušťkou stěny od 2,0 mm do 16,0 mm. Čtvercové rozměry od 25 mm x 25 mm do 500 mm x 500 mm. Obdélníkové rozměry od 40 mm x 20 mm do 600 mm x 400 mm. Jednoduchá náhodná délka 6 m, dvojitá náhodná délka 12 m nebo zakázková délka dle potřeby.

Certifikace kvality a shoda s předpisy:

Certifikace ISO 9001:2015:Systém řízení kvality zajišťující konzistentní kvalitu produktů napříč všemi provozy.

Shoda s AS/NZS 1163:Plná shoda s australskou/novozélandskou normou pro za studena tvarované svařované duté profily z konstrukční oceli.

Certifikace EN 10204 3.2:Inspekční certifikát 3.2 ověřený organizacemi TÜV, LR, BV nebo SGS pro kritické projekty vyžadující plnou sledovatelnost.

Schválení inspekcí třetí stranou (TPI):Produkty a procesy schválené organizacemi SGS, BV, ABS, LR, DNV, GL a TÜV.

Globální uznání:Společnost Womic Steel je důvěryhodným dodavatelem pro stavební firmy a inženýrské firmy, které působí ve více než 80 zemích, včetně Austrálie a Nového Zélandu.

2. Ocelové trubky AS/NZS 1163 C350 ERW: Složení materiálu a výkonnostní charakteristiky

AS/NZS 1163 C350 je za studena tvarovaný svařovaný konstrukční dutý profil vyrobený elektrickým odporovým svařováním (ERW) bez následného tepelného zpracování. „C“ označuje tvar za studena a „350“ označuje minimální mez kluzu 350 MPa.

C350 je nejpoužívanější konstrukční třída v řadě AS/NZS 1163, která nabízí vynikající rovnováhu mezi pevností (mezní pevnost 350 MPa) a hospodárností. Ve srovnání s C250 (mezní pevnost 250 MPa) nabízí C350 o 40 % vyšší pevnost, což umožňuje lehčí konstrukce nebo vyšší nosnost. Tato třída je vhodná pro většinu stavebních projektů v mírném podnebí a je standardní volbou pro komerční a průmyslové stavby.

Chemické složení ocelových trubek AS/NZS 1163 C350 ERW (analýza na pánvi, % hmotnostní):

Živel Cmax Si max Mn max P max S max CE max
C350 0,20 0,25 1,60 0,030 0,030 0,43

*Poznámka: Pro kruhové duté profily (CHS) je limit křemíku 0,45 %. Uhlíkový ekvivalent (CE) se vypočítá z následující rovnice: CE = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V) / 5 + (Ni + Cu) / 15.*

Mechanické vlastnosti ocelových trubek AS/NZS 1163 C350 ERW (pokojová teplota):

Vlastnictví Požadavek C350
Mez kluzu (min.) 350 MPa (51 000 psi)
Pevnost v tahu (min.) 430 MPa (62 000 psi)
Prodloužení (min) 16–20 % (záleží na poměru do/t)

Požadavky na prodloužení podle typu průřezu:

Typ sekce do/t ≤ 15 15 < do/t ≤ 30 do/t > 30
Kruhové duté profily (CHS) 16 % 18 % 20 %
Obdélníkový/SHS (b/t ≤15) 12 % 14 % 16 %

Vlastnosti ocelových trubek AS/NZS 1163 C350 ERW v rázové atmosféře:

Stupeň Zkušební teplota Požadavek
C350 Není vyžadováno Žádné povinné nárazové zkoušky

*Poznámka: C350 nemá povinné rázové zkoušky. Pro aplikace v chladném podnebí vyžadující nízkoteplotní houževnatost (rázová zkouška 0 °C) uveďte místo toho C350L0.*

Porovnání jakostí AS/NZS 1163:

Stupeň Mez kluzu Pevnost v tahu Síla vs. C250 Nárazová teplota Typická aplikace
C250 250 MPa 320 MPa Není vyžadováno Lehká konstrukce, ekonomická
C250L0 250 MPa 320 MPa 0 °C Lehká konstrukce, chladné klima
C350 350 MPa 430 MPa +40 % Není vyžadováno Těžká konstrukce, nejběžnější
C350L0 350 MPa 430 MPa +40 % 0 °C Těžké strukturální, chladné klima
C450 450 MPa 500 MPa +80 % Není vyžadováno Maximální pevnost, těžké strojírenství
C450L0 450 MPa 500 MPa +80 % 0 °C Maximální pevnost, chladné klima

3. Rozměrový rozsah ocelových trubek ERW AS/NZS 1163 C350 a shoda s normami

Společnost Womic Steel dodává trubky ERW dle normy AS/NZS 1163 C350 v širokém rozměrovém spektru, plně v souladu s normou AS/NZS 1163.

Položka Specifikace
Norma AS/NZS 1163 (Duté profily z konstrukční oceli tvářené za studena)
Stupeň C350
Výrobní proces Za studena tvářené ERW (elektrické odporové svařování)
Možnosti tvaru Kulatý (CHS) / Čtvercový (SHS) / Obdélníkový (RHS)
Rozsah vnějšího průměru kulatého 21,3 mm – 610 mm (1/2" – 24")
Rozsah čtvercových velikostí 25 mm x 25 mm – 500 mm x 500 mm
Rozsah obdélníkových velikostí 40 mm × 20 mm – 600 mm × 400 mm
Rozsah tloušťky stěny 2,0 mm – 16,0 mm (v závislosti na velikosti a tvaru)
Délka 6 m (SR), 12 m (DR) nebo zakázkové délky až 18 m
Konec Dokončit Hladký konec (PE) / Zkosený konec (BE)
Povrchová úprava Holý / Olejovaný / Základovaný / Žárově zinkovaný

Rozměrové tolerance dle AS/NZS 1163:

Charakteristický Tolerance
Vnější rozměry ±1 % (min. 0,5 mm)
Tloušťka stěny (t) ±10 %
Konkávnost/konvexnost Max. 0,8 % nebo 0,5 mm
Pravoúhlost stran 90° ±1°
Přímost 0,15 % celkové délky
Kroutit 2 mm + 0,5 mm/m na délku
Hmotnost na jednotku délky Ne méně než 0,96 x specifikovaná hmotnost
Tolerance délky frézy 0, +100 mm
Přesná délka (<6 m) 0, +5 mm
Přesná délka (6–10 m) 0, +15 mm

4. Dostupné rozměry a specifikace - ocelové trubky ERW

NB

Velikost

OD

mm

SCH40S

mm

SCH5S

mm

SCH10S

mm

SCH10

mm

SCH20

mm

SCH40

mm

SCH60

mm

XS/80S

mm

SCH80

mm

SCH100

mm

SCH120

mm

SCH140

mm

SCH160

mm

SCHXXS

mm

6

1/8”

10.29

   

1,24

   

1,73

   

2,41

         

8

1/4”

13,72

   

1,65

   

2.24

   

3,02

         

10

3/8”

17.15

   

1,65

   

2.31

   

3.20

         

15

1/2”

21.34

2,77

1,65

2.11

   

2,77

 

3,73

3,73

     

4,78

7,47

20

3/4”

26,67

2,87

1,65

2.11

   

2,87

 

3,91

3,91

     

5,56

7,82

25

1”

33,40

3.38

1,65

2,77

   

3.38

 

4,55

4,55

     

6.35

9.09

32

1 1/4”

42,16

3,56

1,65

2,77

   

3,56

 

4,85

4,85

     

6.35

9,70

40

1 1/2”

48,26

3,68

1,65

2,77

   

3,68

 

5,08

5,08

     

7.14

10.15

50

2”

60,33

3,91

1,65

2,77

   

3,91

 

5,54

5,54

     

9,74

11.07

65

2 1/2”

73,03

5.16

2.11

3,05

   

5.16

 

7.01

7.01

     

9,53

14.02

80

3”

88,90

5,49

2.11

3,05

   

5,49

 

7,62

7,62

     

11.13

15.24

90

3 1/2”

101,60

5,74

2.11

3,05

   

5,74

 

8.08

8.08

         

100

4”

114,30

6,02

2.11

3,05

   

6,02

 

8,56

8,56

 

11.12

 

13,49

17.12

125

5”

141,30

6,55

2,77

3,40

   

6,55

 

9,53

9,53

 

12,70

 

15,88

19.05

150

6”

168,27

7.11

2,77

3,40

   

7.11

 

10,97

10,97

 

14.27

 

18.26

21,95

200

8”

219,08

8.18

2,77

3,76

 

6.35

8.18

10.31

12,70

12,70

15.09

19.26

20,62

23.01

22.23

250

10”

273,05

9.27

3,40

4.19

 

6.35

9.27

12,70

12,70

15.09

19.26

21,44

25,40

28,58

25,40

300

12”

323,85

9,53

3,96

4,57

 

6.35

10.31

14.27

12,70

17,48

21,44

25,40

28,58

33,32

25,40

350

14”

355,60

9,53

3,96

4,78

6.35

7,92

11.13

15.09

12,70

19.05

23,83

27,79

31,75

35,71

 

400

16”

406,40

9,53

4.19

4,78

6.35

7,92

12,70

16,66

12,70

21,44

26.19

30,96

36,53

40,49

 

450

18”

457,20

9,53

4.19

4,78

6.35

7,92

14.27

19.05

12,70

23,83

29,36

34,93

39,67

45,24

 

500

20”

508,00

9,53

4,78

5,54

6.35

9,53

15.09

20,62

12,70

26.19

32,54

38,10

44,45

50,01

 

550

22”

558,80

9,53

4,78

5,54

6.35

9,53

 

22.23

12,70

28,58

34,93

41,28

47,63

53,98

 

600

24”

609,60

9,53

5,54

6.35

6.35

9,53

17,48

24,61

12,70

30,96

38,89

46,02

52,37

59,54

 

650

26”

660,40

9,53

   

7,92

12,70

   

12,70

           

Poznámka: Dostupná tloušťka stěny se může lišit v závislosti na průměru trubky a výrobních možnostech. Zakázkové rozměry mimo tento rozsah jsou k dispozici na vyžádání.

5. Běžné normy pro ocelové trubky ERW vyráběné společností Womic Steel

Norma

Běžné známky

Typická aplikace

API 5L (Specifikace pro potrubí)    
API 5L PSL1 / PSL2 SK. B, X42, X52, X60, X65, X70 Přeprava ropy a plynu, pobřežní/offshore potrubí
ASTM potrubí a konstrukční potrubí    
ASTM A53 (Specifikace pro ocelové trubky, černé a žárově zinkované, svařované a bezešvé) SK. A, SK. B Voda, plyn, pára, vzduch, konstrukční aplikace
ASTM A135 (Specifikace pro ocelové trubky svařované elektrickým odporem) SK. A, SK. B Voda, plyn, pára, rafinérské služby
ASTM A252 (Specifikace pro svařované a bezešvé ocelové trubkové piloty) GR.1, GR.2, GR.3 Základové piloty, námořní piloty, základy mostů
ASTM A500 (Specifikace pro za studena tvarované svařované a bezešvé konstrukční trubky z uhlíkové oceli) SK. A, SK. B, SK. C Konstrukční trubky, rámy budov, mosty
ASTM A501 (Specifikace pro za tepla tvářené svařované a bezešvé konstrukční trubky z uhlíkové oceli) SK. A, SK. B Těžké konstrukční aplikace, sloupy, vazníky
Kotle a výměníky tepla ASTM (ERW)    
ASTM A178 (Specifikace pro kotlové trubky z uhlíkové oceli a uhlíkovo-manganové oceli svařované elektrickým odporem) Stupeň A, C, D Kotlové trubky, trubky přehřívače
ASTM A214 (Specifikace pro výměníky tepla a kondenzační trubky z uhlíkové oceli svařované elektrickým odporem) Výměníky tepla, kondenzátory
ASTM A250 (Specifikace pro kotlové a přehřívací trubky z feritické legované oceli svařované elektrickým odporem) T1, T2, T5, T9, T11, T22 Vysokoteplotní kotel a přehřívač
ASTM A334 (Specifikace pro bezešvé a svařované trubky z uhlíkové a legované oceli pro provoz při nízkých teplotách) GR.1, GR.3, GR.6 Nízkoteplotní provoz, kryogenní
Normy EN / DIN / BS    
EN 10217-1 (Svařované ocelové trubky pro tlakové účely - Trubky z nelegovaných ocelí se stanovenými vlastnostmi pro pokojovou teplotu) P235TR1, P265TR1 Tlakové nádoby, kotlové bubny, vysokotlaké potrubí
EN 10217-2 (Svařované ocelové trubky pro tlakové účely - Trubky z nelegovaných a legovaných ocelí se stanovenými vlastnostmi pro zvýšené teploty) P235GH, P265GH, P295GH, P355GH Zvýšená teplota, kotlové trubky, výměníky tepla
EN 10219-1 (Za studena tvarované svařované ocelové duté profily pro konstrukční účely) S235JRH, S275J0H, S275J2H, S355J0H, S355J2H, S355K2H Konstrukční aplikace, pozemní stavitelství, mosty
EN 10210 (Duté profily z nelegovaných a jemnozrnných ocelí tvarované za tepla) S235JRH, S275J0H, S275J2H, S355J0H, S355J2H, S355K2H, S420MH, S460MH Za tepla tvářené bezešvé/svařované duté profily pro konstrukční účely, pozemní stavitelství, mosty
EN 10025-2 (Válcované výrobky z konstrukčních ocelí za tepla - Nelegované konstrukční oceli) S235JR, S275JR, S355JR, Ocelové konstrukce, pozemní stavitelství
EN 10255 (Trubky z nelegovaných ocelí vhodné pro svařování a závitování) S195T, S235JRTH Vodovodní, plynové, kanalizační, závitové potrubní systémy
EN 10305-2 (Ocelové trubky pro přesné aplikace - Svařované trubky tažené za studena) E215, E235, E355 Přesné aplikace, hydraulické válce
BS 1387 (Specifikace pro závitové a hrdlové ocelové trubky a trubkové prvky) Třída A, B, C Voda, plyn, pára, lešení, závitové potrubí
DIN 2458 (Svařované ocelové trubky a tvarovky - Všeobecné technické dodací podmínky) St37.0, St44.0, St52.0 Všeobecné svařované ocelové trubky, konstrukční aplikace
ISO a další normy    
ISO 3183 (Ropný a plynárenský průmysl - Ocelové trubky pro potrubní dopravní systémy) L245, L290, L360, L415 Ropovody a plynovody (ekvivalent ISO API 5L)
ISO 65 (Ocelové trubky pro vodu, plyn a kanalizaci - Závitové trubky) Střední, těžká Voda, plyn, kanalizace, závitové potrubí
CSA G40.21 (Konstrukční ocel - kanadská norma) 44 W, 50 W Konstrukční aplikace (Kanada)
AS 1163 (Duté ocelové profily pro konstrukční účely - australská norma) C250, C350, C450 Duté profily (Austrálie)
GOST 10706 (Svařované ocelové trubky pro potrubí a konstrukce - ruská norma) St20, St35, St45 Potrubí, konstrukční aplikace (Rusko)

Používání:Přeprava ropy a plynu, voda a kanalizace, stavební projekty, lešení, pilotové základy, vysokotlaké kapaliny, chemické zpracování, výroba energie, stavebnictví, lodní inženýrství, kotlové trubky, výměníky tepla, přehřívače, kondenzátory, provoz za nízkých teplot, přesné aplikace, hydraulické válce, závitové potrubní systémy

6. Výrobní proces - ocelové trubky ERW / HFW

Kontrola surovin:U příchozích ocelových svitků se ověřuje chemické složení, mechanické vlastnosti a kvalita povrchu. Každému svitku je přiřazeno jedinečné číslo tavby pro úplnou sledovatelnost.

Odvíjení a vyrovnávání:Svitky se odvíjejí a zarovnávají, aby se pás zploštil a odstranila se sada svitek, čímž se zajišťuje rovnoměrná rovinnost pro konzistentní tvarování.

Frézování a ořezávání hran:Oba okraje pásu jsou frézovány s přesnou tolerancí šířky (±0,5 mm), čímž vzniká čistý, rovnoběžný povrch pro vysoce kvalitní svar.

Tváření za studena:Zarovnaný pás prochází tvarovacími válci, které postupně tvarují plochý pás do otevřené válcové trubkové skořepiny.

Vysokofrekvenční svařování (HFW/ERW):Vysokofrekvenční proud (200–500 kHz) zahřívá spojovací hrany na kovací teplotu (1 350–1 500 °C). Lisovací válce stlačují zahřáté hrany k sobě a vytvářejí tak kovaný svar bez přídavného materiálu.

Odstranění svarové housenky:Vnitřní i vnější otřepy jsou za horka odstraňovány karbidovými odlupovacími noži, čímž vzniká hladký povrch s minimálním zesílením svaru.

Velikost:Svařená trubka prochází kalibračními válci pro dosažení přesné tolerance vnějšího průměru (±0,5 % až ±1,0 %). V případě potřeby se dalšími válci vytvoří čtvercové/obdélníkové tvary.

Tepelné zpracování (volitelné):Normalizace při 890-930 °C může být použita pro zvýšení tažnosti nebo úlevy od pnutí, čímž se vytvoří jednotná feriticko-perlitová mikrostruktura.

Řezání na délku:Trubky se řežou na specifikované délky pomocí letmých řezaček s přesným řízením (±3 mm).

Nedestruktivní testování:

Ultrazvukové testování (UT):100% kontrola svarového švu a těla trubky na vrstvení, vměstky a nedostatek svaru.

Zkouška vířivými proudy (ET):Průběžná online kontrola kvality svarů.

Hydrostatické zkoušky:Každé potrubí bylo testováno na 95 % SMYS po dobu minimálně 10 sekund.

Konečná úprava:Hladké konce, zkosené konce (30°-35° s přistáním 1,6 mm) nebo závitové konce dle specifikace zákazníka.

Závěrečná kontrola a značení:Vizuální kontrola, ověření rozměrů (vnější průměr, hmotnost, délka, přímost) a trvalé značení dle normy (jakost, rozměr, číslo tavby, výrobce).

12

7. Postupy kontroly kvality a testování

Fáze Metoda kontroly Účel
Surovina Chemická analýza (OES spektrometr) Ověřte shodu s limity složení API 5L
Surovina Zkouška tahem Ověřte mez kluzu, pevnost v tahu a prodloužení
V procesu Kontrola rozměrů (mikrometry, posuvná měřítka) Sledujte vnější průměr a hmotnost během tváření a dimenzování
Svařovací zóna Ultrazvukové testování (UT) - online Detekce nespojitostí svarů, nedostatečného protavení
Svařovací zóna Zkoušení vířivými proudy (ET) - online Nepřetržité sledování kvality svarových švů
Svařovací zóna Makrozkoumání svarových švů Ověření provaření svaru a geometrie tavení
Hotové potrubí Hydrostatické testování (10 s min. při 95 % SMYS) Ověřte těsnost a odolnost vůči tlaku
Hotové potrubí Ultrazvukové testování (UT) - Offline (volitelné) Laminární inspekce celého těla
Hotové potrubí Magnetická prášková kontrola (MPI) Detekce povrchových trhlin (svar a tepelně ovplyvnená zóna)
Hotové potrubí Charpyho zkouška rázem s V-vrubem Ověření nízkoteplotní houževnatosti (PSL2)
Hotové potrubí Zkouška tvrdosti (HRC / HV10) Ověřte maximální limity tvrdosti (kyselý provoz)
Hotové potrubí Zkouška ohybem s řízeným pohybem (čelní a kořenová) Ověřte tažnost a celistvost svaru
Hotové potrubí Zkouška zploštění Ověřte tažnost a pevnost tělesa trubky
Hotové potrubí Rozměrová a vizuální kontrola Ověřte vnější průměr, šířku, délku, přímost a kvalitu povrchu
Hotové potrubí Ověření značení Zajistěte trvalé značení dle API 5L

Další testy pro PSL2 / kyselý provoz:

● Zkouška HIC (praskání vyvolané vodíkem) dle NACE TM0284

● Zkouška SSC (praskání v důsledku sulfidového napětí) dle metody A NACE TM0177

● Zkouška nárazem CVN při -10 °C, -20 °C nebo -46 °C

● Ověření tvrdosti (≤ 22 HRC / ≤ 248 HV10 pro odolnost vůči HIC)

Dokumentace kvality:

● Zkušební certifikát mlýna dle normy EN 10204 typ 2.2, 3.1 nebo 3.2

● Zpráva o hydrostatické zkoušce (trubka po trubce)

● Zpráva o kontrole UT / ET

● Sledovatelnost od čísla tavky až po hotové potrubí

8. Primární aplikace ocelových trubek ERW

Trubky ERW jsou nezbytnými součástmi při přepravě ropy a plynu a v různých průmyslových aplikacích:

Přeprava ropy a plynu:Dálkové pobřežní a podmořské plynovody pro ropu, zemní plyn a rafinované ropné produkty.

Přeprava kapalin pod vysokým tlakem:Potrubí pro vstřikování vody, systémy pro likvidaci produkované vody a vysokotlaký přenos kapalin v ropných polích a zpracovatelských zařízeních.

Projekty pobřežních potrubí:Sběrné potrubí, hlavní potrubí a rozvodné potrubí napříč zemí v ropných a plynových polích.

Pobřežní potrubní systémy:Podmořské přívodní potrubí, stoupačky a exportní potrubí pro offshore plošiny a podmořské dokončovací práce (s možností PSL2 a kyselého servisu).

Kyselé servisní prostředí:Potrubí pro přepravu vlhkého kyselého plynu (obsahujícího H₂S) vyžadujícího PSL2 s doplňkovými požadavky včetně odolnosti proti HIC a SSC dle norem NACE.

Přenos vody:Vodovodní potrubí velkého průměru, zavlažovací systémy a rozvody surové vody pro komunální a průmyslové použití.

Čistírna odpadních vod a čištění odpadních vod:Odvodňovací potrubí odpadních vod, potrubí čistírny odpadních vod a systémy pro manipulaci s kaly.

Průmyslové strukturální aplikace:Potrubní nosníky, podpěry, výztuhy a konstrukční prvky v rafinériích, petrochemických závodech a průmyslových zařízeních.

Zařízení na zpracování ropy a plynu:Průtoková potrubí, sběrné potrubí, rozdělovače a propojovací potrubí ve zpracovatelských závodech a kompresorových stanicích.

EPC a potrubí pro provoz:Procesní a inženýrské potrubí v rafineriích, závodech na zpracování plynu, chemických komplexech a elektrárnách.

9. Balení a doprava

Trubky ERW jsou baleny a přepravovány s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich ochrana během přepravy. Zde je popis procesu balení a přepravy:

Obal:

Ochranný nátěr:Před balením mohou být trubky potaženy tenkou vrstvou antikorozního oleje nebo ochranného laku, aby se zabránilo povrchové korozi a oxidaci během skladování a přepravy. K dispozici je také holá povrchová úprava pro okamžitou aplikaci nátěru v místě určení.

Svazování:Trubky podobných rozměrů a specifikací jsou pečlivě svázány do šestihranných nebo obdélníkových svazků. Jsou zajištěny ocelovými páskami (obvykle 3–5 pásek na svazek), aby se zabránilo pohybu uvnitř svazku.

Koncové krytky:Na oba konce každé trubky se umisťují plastové koncovky (PE nebo PP), které chrání zkosené konce, hladké konce a závitové spoje před poškozením nárazem, vniknutím nečistot a vlhkostí.

Polstrování a odpružení:U prémiových exportních objednávek lze mezi vrstvami potrubí použít výplňové materiály, jako jsou pěnové kroužky nebo pryžové pásky, aby se zabránilo oděru a poškození povlaku během manipulace.

Dřevěné bedny nebo bedny:U tenkostěnných trubek, přesných trubek nebo objednávek prémiových povlaků mohou být trubky baleny v pevných dřevěných bedenách nebo překližkových bednách, aby byla zajištěna zvýšená ochrana před vnějšími silami a hrubým zacházením.

Doprava:

Způsob dopravy:Trubky se přepravují kontejnerovými loděmi (20 stop/40 stop), nákladními vozidly na sypký náklad nebo železniční přepravou v závislosti na místě určení, objemu a naléhavosti. Letecká přeprava je k dispozici pro vzorky nebo časově kritické zásilky.

Kontejnerizace:Malé až střední objednávky nakládané do standardních přepravních kontejnerů, které chrání náklad před povětrnostními vlivy, vlhkostí a vnějšími nečistotami během přepravy.

Nakládání velkoobjemových plavidel:Velkoobjemové objednávky (obvykle >200 tun) nakládané přímo na nákladní lodě. Zvedací nosníky a rozpěrné tyče zabraňují poškození; proklady a úvazy chrání náklad před vlnami.

Označování a dokumentace:Každý balík je jasně označen jakostí, normou, rozměry, číslem tavby a pokyny pro manipulaci. Kompletní dokumentace (obchodní faktura, balicí list, nákladní list, osvědčení o původu, osvědčení o zkoušce válcovny) připravena pro hladké celní odbavení.

Bezpečné upevnění:Svazky zajištěné ocelovými páskami, ochrannými pytli nebo dřevěnými výztuhami, aby se zabránilo posunutí, kutálení nebo poškození během přepravy.

Sledování a pojištění:Pro sledování v reálném čase jsou k dispozici sledovací čísla kontejnerů. Pojištění námořní nákladní dopravy (pro všechny rizikové skupiny nebo s průměrnou škodou) je k dispozici na vyžádání.

Stručně řečeno, společnost Womic Steel zajišťuje, aby všechny trubky ERW Steel byly baleny s použitím špičkových ochranných opatření a přepravovány spolehlivými přepravními metodami, aby dorazily do cíle v optimálním stavu. Správné postupy balení a přepravy jsou nezbytné pro zachování integrity a kvality dodávaných produktů.

13

10. Výhody a nejčastější dotazy k oceli Womic

Proč spolupracovat s Womic Steel?

Vše na jednom místě:Kompletní sortiment od trubek API 5L ERW až po odpovídající tvarovky OEM (kolena, T-kusy, redukce, příruby, zátky) v kompatibilních materiálových jakostech, včetně uhlíkové oceli, legované oceli a nerezové oceli.

Technická shoda:Ke každé zásilce jsou přiloženy kompletní certifikáty o zkoušce ve válcovně (EN 10204 typ 2.2, 3.1 nebo 3.2) s podrobným popisem přesného chemického složení, výsledků mechanických zkoušek a protokolů o nedestruktivním zkoumání.

Služby s přidanou hodnotou:Zkosení hran (30°-35°), řezání závitů a spojování, montáž plastových krytek a antikorozní nátěry (FBE, 3LPE, 3LPP, epoxid, zinkování) k dispozici u nás nebo prostřednictvím kvalifikovaných partnerských zařízení.

Konkurenceschopná logistika:Strategické partnerství s globálními speditéry zajišťuje optimalizované nakládání kontejnerů (maximalizace množství na kontejner) a nákladově efektivní přepravu po celém světě se spolehlivými přepravními dobami.

Skladové zásoby a dostupnost:Rozsáhlé skladové zásoby standardních rozměrů API 5L X52 (vnější průměr 2"-24", Schedule 10-80) zajišťují krátké dodací lhůty a rychlou reakci na naléhavé požadavky projektu. Zakázkové rozměry se vyrábějí na vyžádání s typickou dodací lhůtou 30-45 dní.

Schopnost kyselých služeb:Plná schopnost dodávat trubky PSL2 se zkouškami HIC a SSC dle norem NACE pro aplikace v kyselých plynech. Tvrdost kontrolována na ≤ 248 HV10 / ≤ 22 HRC.

Vyberte si společnost Womic Steel Group jako svého spolehlivého partnera pro vysoce kvalitní ocelové trubky ERW API 5L X52 a bezkonkurenční dodací lhůty. Neváhejte se obrátit na nás!

Webová stránka: www.womicsteel.com

E-mail: sales@womicsteel.com

Tel./WhatsApp/WeChat:

Viktor: +86-15575100681

Jack: +86-18390957568

Často kladené otázky (FAQ)

Otázka: Co znamená C350 v normě AS/NZS 1163?

A: „C“ znamená tváření za studena a „350“ označuje minimální mez kluzu 350 MPa (51 000 psi). Toto je nejrozšířenější konstrukční třída v řadě AS/NZS 1163.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi C350 a C250?

A: C350 má o 40 % vyšší mez kluzu (350 MPa oproti 250 MPa) a vyšší pevnost v tahu (430 MPa oproti 320 MPa). C350 umožňuje lehčí konstrukce nebo vyšší nosnost ve srovnání s C250. C350 je standardní volbou pro komerční a průmyslové budovy.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi C350 a C350L0?

A: C350 nemá žádné povinné požadavky na rázové zkoušky, je vhodný pro obecné konstrukce v mírném podnebí. C350L0 vyžaduje rázové zkoušky Charpyho při 0 °C (průměrně 27 J, individuálně 20 J), takže je vhodný pro aplikace v chladném podnebí.

Otázka: Jaké tvary jsou k dispozici pro AS/NZS 1163 C350?

A: Kulatý (kruhové duté profily - CHS), čtvercový (čtvercové duté profily - SHS) a obdélníkový (obdélníkové duté profily - RHS). Všechny tři tvary jsou k dispozici v jakosti C350. C350 je nejčastěji specifikovaná jakost pro SHS a RHS ve stavebnictví.

Otázka: Je C350 vhodný pro výstavbu výškových budov?

A: Ano. C350 se široce používá pro rámy výškových budov, komerčních staveb a průmyslových budov díky svému vynikajícímu poměru pevnosti a ceny. Například C350 SHS (čtvercové duté profily) se běžně používá pro nosné sloupy ve vícepodlažních budovách.

Otázka: Lze svařovat C350?

A: Ano. Dobrá svařitelnost s uhlíkovým ekvivalentem (CE max. 0,43 %). Za normálních podmínek není pro tloušťku stěny menší než 16 mm nutný předehřev. Používejte spotřební materiály ER70S-6 (MIG) nebo E7018 (SMAW). Svařovací postupy by měly být kvalifikovány dle příslušných předpisů.

Otázka: Jaká je maximální dostupná délka trubek C350?

A: Standardní délky: 6 m a 12 m. Zakázkové délky až 18 m pro kulaté rozměry pod 168 mm. Čtvercové a obdélníkové profily jsou obvykle omezeny na 12 m. Délky fréz mohou být 4–16 m, náhodné nebo pevné dle specifikace.

Otázka: Jaké povrchové úpravy jsou k dispozici?

A: Holý (po svaření s okujemi), olejovaný (lehká antikorozní ochrana), základní nátěr (dílenský základní nátěr), žárově zinkovaný (zinkový povlak). Pro venkovní konstrukce a mosty se doporučuje žárově zinkovaný povrch pro ochranu proti korozi.

Otázka: Můžete zajistit kontrolu třetí stranou pro trubky AS/NZS 1163 C350?

A: Ano. K dispozici jsou kontroly společností SGS, BV, TÜV, ABS, DNV, LR. Certifikáty 3.2 jsou k dispozici na vyžádání. Zkoušky zahrnují chemickou analýzu, zkoušku tahem a zkoušku zploštěním.

Otázka: Jaká je typická dodací lhůta pro trubky AS/NZS 1163 C350 ERW?

A: Skladové velikosti: 15–25 dní. Zakázkové velikosti: 30–45 dní. Zinkování prodlužuje dobu dodání o 10–15 dní. C350 je běžně skladem, takže je dobře dostupný.

Otázka: Jakou dokumentaci poskytujete k dodávkám trubek C350?

A: Zkušební certifikát pro mlýn (EN 10204 typ 3.1 nebo 3.2), protokol o zkoušce tahem, rozměrový protokol, balicí list, faktura, nákladní list.

Otázka: Je C350 vhodný pro stavbu mostů?

A: Ano. C350 se běžně používá pro mostní příhradové nosníky, lávky pro pěší a dálniční nadjezdy. Pro mostní aplikace v chladném podnebí se doporučuje C350L0 se zaručenou rázovou houževnatostí za nízkých teplot.

Otázka: Jaká je výhoda C350 v úspoře hmotnosti oproti C250?

A: Při stejném zatížení a konstrukci umožňuje C350 přibližně 30% snížení tloušťky stěny ve srovnání s C250. To se projevuje ve značné úspoře hmotnosti u velkých konstrukcí, což snižuje náklady na materiál a požadavky na základy.